Prawo jazdy


Sprawdź status Twojego

Prawa jazdy Online:


 

Drukuj

MOTOREX® Eugeniusz Kubiś

Od 1990 roku kilkanaście tysięcy naszych absolwentów uzyskało prawo jazdy. W roku 2008, 627 absolwentów kursów MOTOREX® uzyskało prawo jazdy.

Wykonujemy badania psychologiczne kierowców, instruktorów i egzaminatorów, kandydatów na kierowców i kierowców, operatorów, osób ubiegających się o pozwolenie na broń, do licencji pracownika ochrony fizycznej, psychologiczne badania wysokościowe oraz osób ubiegających się o zatrudnienie lub pracujących na stanowiskach wymagających szczególnie wysokiego poziomu sprawności psychofizycznej (pracownicy energetyki zawodowej, górnictwa, kandydaci na sędziów i prokuratorów, komorników).

Szkolimy osoby ubiegające się o swoje pierwsze, najtrudniejsze do zdobycia, prawo jazdy kat. B. Sądzę, że łączenie tych dwóch rodzajów działalności ma istotny wpływ na klimat firmy MOTOREX®. Wiedza i doświadczenie uzyskiwane w codziennej pracy w obu dziedzinach działalności wzajemnie się przenikają i mają korzystny wpływ na efektywne prowadzenie każdej z nich.

Od 1990 roku, przez ponad 19 lat, około 12000 absolwentów naszych kursów uzyskało prawo jazdy. Dziękuję Wam wszystkim za to, że wybraliście firmę MOTOREX oraz za to, że tak dobrze współpracowaliście z kadrą MOTOREX'u®. 98 % absolwentów naszych kursów uzyskuje prawo jazdy.

Eugeniusz Kubiś 

Ankieta

Ile razy zdawałeś na prawo jazdy?
 

Losowe zdjęcie

Kto jest online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Licznik odwiedzin

Jesteś naszymgościem